TA STRONA UŻYWA COOKIE dla celów statystycznych i identyfikacyjnych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na umieszczanie cookie na twoim urządzeniu końcowym zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.
OK, rozumiem.
Zamknij tą informacje.
zaloguj
zarejestruj
Serwis informacyjny dla mieszkańców i sympatyków Borówca
Wydarzenia, informacje, publicystyka
Liczba informacji : 2
czytam >>Oj wstyd ulico Poznańska. Od generalnego remontu ulicy Poznańskiej i uruchomienia kanalizacji minął już chyba ponad rok. Ta główna arteria komunikacyjna Borówca jest jednocześnie pierwszą ulicą jaka pokonują wjeżdżający do naszej miejscowości od strony trasy katowickiej (S11) mieszkańcy, nasi goście oraz "turyści". Dlatego śmiało rzec można, że ul. Poznańska to wizytówka Borówca. I cóż możemy zaobserwować na tej ... Publicystyka, 2015-03-01, Czytano: 149 raz(y)
czytam >>"Parkuj i Jedź" w aglomeracji poznańskiej Borówczanie oraz nasi sąsiedzi, mieszkańcy Kamionek, Szczytnik, Skrzynek, Mościenicy...., od wielu lat starają się wykształcić swoja własna tożsamość. Zabiegają o poprawę infrastruktury swoich miejscowości, organizują festyny i chętnie biorą udział w lokalnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Upominają się o adekwatną do wielkości i demografii reprezentację w samorządzie. Wskazują pot ... Wydarzenia/Info., 2015-02-16, Czytano: 251 raz(y)
Od 26 października 2008 roku czytelnicy serwisu zlożyli już 384633 wizyt.
© 2005-2015 DataOnline wydawca serwisu naszborowiec.pl