Administracja i prawo

Porady prawne

Witamy w Kancelarii Adwokackiej z Gdańska założonek przez Krzysztofa Szlas. Współpracujący radca prawny może reprezentować interesy klienta przed sądem we wszystkich sprawach poza dziedziną prawa karnego - tym różni się od adwokata. Jedną z naszych specjalizacji w kontaktach z klientami indywidualnymi jest reprezentowanie w sprawach rozwodowych i o alimenty, sprawach o kontakty z dzieckiem czy podział majątku. Reprezentujemy również firmy w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego i innych.

Adwokaci Rybnik

Nie mam wielkiego problemu, by zlokalizować kilka kancelarii oferujących usługi prawne, które oferują profesjonalni adwokaci. Rybnik i jego rynek usług pozwala każdemu na staranne przygotowanie się do ewentualnego sporu. Pośpiech w takich sytuacjach jest niewskazany. Usługi prawne to duży rynek, ale są na nim sprawdzeni radcy, z których usług warto zawsze skorzystać.

Radca prawny Bydgoszcz

Doświadczony radca prawny z Bydgoszczy zapewni Państwu kompleksowe usługi prawne z zakresu podziału majątku, rozwodu i nie tylko. Nasz adres pod, którym nas znajdziesz to ul. Stefana Batorego 4, 85-104 Bydgoszcz. Zapraszamy także na naszą stronę internetową http://www.adwokat.bydgoszcz.eu/ gdzie znajdziesz szereg informacji na temat naszych działań i nie tylko.

Kancelaria prawna Olsztyn

Jako adwokat świadczę usługi w postępowaniach karnych, cywilnych oraz administracyjnych. Prowadzona przeze mnie kancelaria prawna ma swoją siedzibę w Olsztynie. Udzielam porad klientom w zakresie stwierdzenia nabycia spadku, rozwodu lub separacji czy zawierania umów. Reprezentuję oskarżonych o oszustwa i kradzieże.

adwokaci Jarosław

Kancelaria Ostrowscy działająca w Jarosławiu świadczy pomoc z zakresu prawa pracy, karnego, cywilnego, konsumenckiego czy rodzinnego. Wspierają Klientów w postępowaniach dotyczących kwestii spadku, umów zatrudnienia, kredytów i pożyczek, ochrony danych osobowych, odszkodowań czy wywłaszczeniem nieruchomości.

Obsługa prawna Częstochowa

Zajmujemy się obsługą prawną firm oraz osób fizycznych. W zakres naszych usług wchodzi wiele specjalizacji: sprawy karne, spadkowe, cywilne, rodzinne i administracyjne, a także nieruchomości. Wynagrodzenie nasi adwokaci ustalają indywidualnie z każdym klientem. Nasza kancelaria znajduje się w Częstochowie, ale poradę można uzyskać też za pośrednictwem strony internetowej, gdzie znajduje się formularz do pierwszego kontaktu.

Windykacja należności Łódź

Jeżeli mają Państwo problemy ze ściągnięciem pieniędzy za niezapłaconą fakturę czy też wykonaną usługę od klienta, czy kontrahenta, to konieczna może okazać się windykacja. Łódź to siedziba Kancelarii Radców Prawnych Verba-Lex, miejsca, w którym pomagamy w odzyskaniu należności. Po zapoznaniu się ze sprawą, możemy reprezentować Państwa w postępowaniu upadłościowym i likwidacyjnym, podczas mediacji z dłużnikiem, jak i też rozpocząć proces sądowego dochodzenia swoich należności. Skontaktuj się z nami:

\"Nieruchomości w prawie\" - blog o nieruchomościach

"Nieruchomości w prawie" - blog o nieruchomościach. Czy wiedzieliście, że rynek nieruchomości w Polsce jest jednym z najbardziej dynamicznych w Europie? W ostatnich latach obserwujemy rosnące zainteresowanie zarówno mieszkaniami, jak i powierzchniami komercyjnymi. Warto więc bliżej przyjrzeć się temu sektorowi, aby móc świadomie inwestować swoje pieniądze. Jednym z kluczowych aspektów, na które warto zwrócić uwagę, jest prawo nieruchomości. W Polsce obowiązuje wiele przepisów regulujących kwestie związane z nabywaniem, posiadaniem czy wynajmem nieruchomości.