Administracja i prawo

Porady prawne Gdańsk

Witamy w Kancelarii Adwokackiej z Gdańska założonek przez Krzysztofa Szlas. Współpracujący radca prawny może reprezentować interesy klienta przed sądem we wszystkich sprawach poza dziedziną prawa karnego - tym różni się od adwokata. Jedną z naszych specjalizacji w kontaktach z klientami indywidualnymi jest reprezentowanie w sprawach rozwodowych i o alimenty, sprawach o kontakty z dzieckiem czy podział majątku. Reprezentujemy również firmy w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego i innych.

Kancelaria prawna

Pomoc udzielana przedsiębiorstwom, Klientom indywidualnym oraz podmiotom publicznym, obejmuje między innymi sporządzanie a także analizę aktów, umów, regulaminów, statutów, przygotowywanie opinii oraz reprezentację w sądzie i innymi organami i urzędami państwowymi. Kancelaria Prawna Beata Kotula z Wrocławia zapewnia nie tylko pomoc doraźną, ale również opartą o stałe zlecenie. Obszary, w których świadczone są usługi obejmują między innymi sprawy cywilne, gospodarcze, kontraktowe, budowlane i inne.

Kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka Ewy Dragi-Buchty znajduje się w Katowicach. Działamy już od 2003 roku, przy ulicy Kochanowskiego. To właśnie tutaj oferujemy pomoc związaną z zagadnieniami z dziedziny prawa pracy, majątku, zdrowia, czy rodziny. Pomagamy również klientom w windykacji należności i prowadzimy stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Adwokaci Rybnik

Nie mam wielkiego problemu, by zlokalizować kilka kancelarii oferujących usługi prawne, które oferują profesjonalni adwokaci. Rybnik i jego rynek usług pozwala każdemu na staranne przygotowanie się do ewentualnego sporu. Pośpiech w takich sytuacjach jest niewskazany. Usługi prawne to duży rynek, ale są na nim sprawdzeni radcy, z których usług warto zawsze skorzystać.

Odszkodowania lotnicze

Zajmujemy się pomocą w pozyskiwaniu rekompensaty za różne niedogodności, które spotkały Cię np. w trakcie podróży. Odszkodowania lotnicze dotyczą opóźnionego lub odwołanego start samolotu oraz odmowy wpuszczenia na pokład. Jeżeli nie masz czasu na spotkanie, możesz wypełnić naszą elektroniczną ankietę dotyczącą rekompensaty za utrudnienia w podróży.