Administracja i prawo

Porady prawne Gdańsk

Witamy w Kancelarii Adwokackiej z Gdańska założonek przez Krzysztofa Szlas. Współpracujący radca prawny może reprezentować interesy klienta przed sądem we wszystkich sprawach poza dziedziną prawa karnego - tym różni się od adwokata. Jedną z naszych specjalizacji w kontaktach z klientami indywidualnymi jest reprezentowanie w sprawach rozwodowych i o alimenty, sprawach o kontakty z dzieckiem czy podział majątku. Reprezentujemy również firmy w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego i innych.

Kancelaria prawna

Pomoc udzielana przedsiębiorstwom, Klientom indywidualnym oraz podmiotom publicznym, obejmuje między innymi sporządzanie a także analizę aktów, umów, regulaminów, statutów, przygotowywanie opinii oraz reprezentację w sądzie i innymi organami i urzędami państwowymi. Kancelaria Prawna Beata Kotula z Wrocławia zapewnia nie tylko pomoc doraźną, ale również opartą o stałe zlecenie. Obszary, w których świadczone są usługi obejmują między innymi sprawy cywilne, gospodarcze, kontraktowe, budowlane i inne.

Firma sprzątająca Warszawa

Nasza firma Kompleks specjalizuje się w sprzątaniu osiedli w Warszawie. Dzięki znajomości najlepszych technik, zastosowaniu nowoczesnego sprzętu oraz doskonałych środków do czyszczenia, możemy zapewnić profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Dostosowujemy termin pracy do wymagań naszych klientów.

Kancelaria adwokacka Katowice

Kancelaria Adwokacka Ewy Dragi-Buchty znajduje się w Katowicach. Działamy już od 2003 roku, przy ulicy Kochanowskiego. To właśnie tutaj oferujemy pomoc związaną z zagadnieniami z dziedziny prawa pracy, majątku, zdrowia, czy rodziny. Pomagamy również klientom w windykacji należności i prowadzimy stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Adwokaci Rybnik

Nie mam wielkiego problemu, by zlokalizować kilka kancelarii oferujących usługi prawne, które oferują profesjonalni adwokaci. Rybnik i jego rynek usług pozwala każdemu na staranne przygotowanie się do ewentualnego sporu. Pośpiech w takich sytuacjach jest niewskazany. Usługi prawne to duży rynek, ale są na nim sprawdzeni radcy, z których usług warto zawsze skorzystać.