Administracja i prawo

Porady prawne

Witamy w Kancelarii Adwokackiej z Gdańska założonek przez Krzysztofa Szlas. Współpracujący radca prawny może reprezentować interesy klienta przed sądem we wszystkich sprawach poza dziedziną prawa karnego - tym różni się od adwokata. Jedną z naszych specjalizacji w kontaktach z klientami indywidualnymi jest reprezentowanie w sprawach rozwodowych i o alimenty, sprawach o kontakty z dzieckiem czy podział majątku. Reprezentujemy również firmy w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego i innych.

Adwokaci Rybnik

Nie mam wielkiego problemu, by zlokalizować kilka kancelarii oferujących usługi prawne, które oferują profesjonalni adwokaci. Rybnik i jego rynek usług pozwala każdemu na staranne przygotowanie się do ewentualnego sporu. Pośpiech w takich sytuacjach jest niewskazany. Usługi prawne to duży rynek, ale są na nim sprawdzeni radcy, z których usług warto zawsze skorzystać.

Radca prawny Bydgoszcz

Doświadczony radca prawny z Bydgoszczy zapewni Państwu kompleksowe usługi prawne z zakresu podziału majątku, rozwodu i nie tylko. Nasz adres pod, którym nas znajdziesz to ul. Stefana Batorego 4, 85-104 Bydgoszcz. Zapraszamy także na naszą stronę internetową http://www.adwokat.bydgoszcz.eu/ gdzie znajdziesz szereg informacji na temat naszych działań i nie tylko.

Kancelaria prawna Olsztyn

Jako adwokat świadczę usługi w postępowaniach karnych, cywilnych oraz administracyjnych. Prowadzona przeze mnie kancelaria prawna ma swoją siedzibę w Olsztynie. Udzielam porad klientom w zakresie stwierdzenia nabycia spadku, rozwodu lub separacji czy zawierania umów. Reprezentuję oskarżonych o oszustwa i kradzieże.

adwokaci Jarosław

Kancelaria Ostrowscy działająca w Jarosławiu świadczy pomoc z zakresu prawa pracy, karnego, cywilnego, konsumenckiego czy rodzinnego. Wspierają Klientów w postępowaniach dotyczących kwestii spadku, umów zatrudnienia, kredytów i pożyczek, ochrony danych osobowych, odszkodowań czy wywłaszczeniem nieruchomości.

Obsługa prawna Częstochowa

Zajmujemy się obsługą prawną firm oraz osób fizycznych. W zakres naszych usług wchodzi wiele specjalizacji: sprawy karne, spadkowe, cywilne, rodzinne i administracyjne, a także nieruchomości. Wynagrodzenie nasi adwokaci ustalają indywidualnie z każdym klientem. Nasza kancelaria znajduje się w Częstochowie, ale poradę można uzyskać też za pośrednictwem strony internetowej, gdzie znajduje się formularz do pierwszego kontaktu.

Obsługa prawna przedsiębiorstw

Aleksandra Listosz, mająca swoje biuro w Krakowie, zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw a także pomocą osobom nie prowadzącym działalności gospodarczej. Reprezentuje Klientów w sądzie, zajmuje się sporządzaniem dokumentów a także stosownych umów. Szczegółów można dowiedzieć się poprzez kontakt telefoniczny lub bezpośrednio w biurze.