Fitness i sport

Gdynia Strzelnica

Jeżeli masz ochotę sprawdzić, jak trafiasz do celu, to nasza strzelnica w Gdyni to idealne miejsce dla Ciebie. Korzystać z niej mogą zarówno początkujący, jak i osoby już doświadczone. Oferujemy szeroki wybór kalibrów broni. Nasz obiekt jest dostępny cały rok, można na nim przeprowadzać treningi bez względu na warunki atmosferyczne.

Bieżnia do domu

Dostępny w naszym sklepie sportowym sprzęt fitness to przede wszystkim wysoka jakość, atrakcyjna cena oraz niezawodność w każdej sytuacji! Jeśli chcesz wykonywać skuteczne i profesjonalne ćwiczenia - koniecznie skorzystaj z tej fantastycznej oferty. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi takie produkty jak bieżnia do domu! Postaw na kondycję i fantastyczny wygląd już dziś - serdecznie zapraszamy do kontaktu.

gryf sztanga

Zainwestuj w pierwszej klasy sprzęt treningowy i wybierz dostępne na naszej stronie akcesoria siłowe. Odwiedź naszą stronę i wybierz odpowiedni gryf. Sztanga dobrana odpowiednio pod względem kształtu pozwoli na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów. W sprzedaży dostępne są modele łamane, proste oraz w formie kratownicy.

Kurs taternicki

Chcesz nauczyć się wspinać po górach bez pokrywy śnieżnej? Jeśli masz za sobą zajęcia ze wspinaczki skalnej lub ze wspinaczki na własnej asekuracji, to świetnie się składa. Możesz zapisać się u nas także na kurs taternicki. Planujemy w ramach zajęć dziesięć wyjść w góry polskie i słowackie. Naucz się czegoś nowego i zdobywaj szczyty!

Stroje bramkarskie

Hurtownia z akcesoriami sportowymi ma w swojej ofercie również odzież dla graczy. Przykładem takich ubrań są np. stroje bramkarskie. Sklep oferuje różne modele, na zimę jak i na lato (długie i krótkie spodenki) oraz kolorowe koszulki. Dostępne są też spodnie z wszytymi ochraniaczami na kolanach, które przydają się na treningach.

Akrobatyka zajęcia pozalekcyjne

Naszą pasją jest akrobatyka, którą dzielimy się z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Prowadzimy zajęcia pozalekcyjne w szkołach na terenie województwa mazowieckiego - w Warszawie, Grodzisku Mazowieckim, Pruszkowie, Piastowie, Lesznowoli czy też Ożarowie Mazowieckim. Organizujemy je w formie indywidualnej i grupowej.

Stuptuty

Oferujemy akcesoria, które umożliwiają komfortowe i regularne chodzenie z kijami. W naszym asortymencie znajdują się ochronne stuptuty wyposażone w regulowany pasek. Dzięki niemu można je łatwo założyć oraz ściągnąć. Oprócz nich kupisz u nas kolorowe sznurowadła elastyczne, które pozwolą Ci skutecznie przymocować obuwie do stopy.