Fitness i sport

Skoki spadochronowe Nowy Targ

Skoki w Tandemie 24 to firma oferująca niezapomnianą atrakcję w postaci skoków spadochronowych w Nowym Targu, Warszawie lub Krakowie. Oferujemy wrażenia na całe życie. To bezpieczna ekstremalna zabawa. Nie wymagamy badań lekarskich. Skaczemy we wspólnej asekuracji z doświadczonym instruktorem spadochroniarstwa.

Sprzęt fitness

Żyjemy w czasach, w których troska o zdrowie i odpowiednią kondycję ciała jest dla wielu osób bardzo ważna. Sprzęt fitness, jaki znajdziecie w asortymencie firmy Kettler to oprzyrządowanie, które pozwoli na znaczne poprawienie swojej kondycji, wytrzymałości i, przede wszystkim, wyglądu. Oferujemy liczne akcesoria, jak trampoliny, steppery boczne, pulpity treningowe czy aerobic stepy, dzięki którym bardzo szybko odczujecie Państwo progres. Nasze fizyczne oddziały znajdziecie m.in. w Warszawie czy Krakowie.

Dresy piłkarskie

Lubicie sport? Z pewnością chętnie rozgrywacie pasjonujące mecze - warto się do takiej aktywności przygotować nie tylko kondycyjnie. Zachęcamy do zainwestowania w nasze wygodne koszulki, spodenki oraz dresy piłkarskie, dzięki którym poczujecie się na boisku jak profesjonalni zawodnicy. Dysponujemy także strojami dla sędziów i bramkarzy. Każdy miłośnik futbolu znajdzie więc u nas idealną odzież dla siebie. Więcej informacji o naszych ubraniach znajdziecie na naszej oficjalnej stronie internetowej.