Fitness i sport

Gdynia Strzelnica

Jeżeli masz ochotę sprawdzić, jak trafiasz do celu, to nasza strzelnica w Gdyni to idealne miejsce dla Ciebie. Korzystać z niej mogą zarówno początkujący, jak i osoby już doświadczone. Oferujemy szeroki wybór kalibrów broni. Nasz obiekt jest dostępny cały rok, można na nim przeprowadzać treningi bez względu na warunki atmosferyczne.

Bieżnia do domu

Dostępny w naszym sklepie sportowym sprzęt fitness to przede wszystkim wysoka jakość, atrakcyjna cena oraz niezawodność w każdej sytuacji! Jeśli chcesz wykonywać skuteczne i profesjonalne ćwiczenia - koniecznie skorzystaj z tej fantastycznej oferty. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi takie produkty jak bieżnia do domu! Postaw na kondycję i fantastyczny wygląd już dziś - serdecznie zapraszamy do kontaktu.

gryf sztanga

Zainwestuj w pierwszej klasy sprzęt treningowy i wybierz dostępne na naszej stronie akcesoria siłowe. Odwiedź naszą stronę i wybierz odpowiedni gryf. Sztanga dobrana odpowiednio pod względem kształtu pozwoli na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów. W sprzedaży dostępne są modele łamane, proste oraz w formie kratownicy.

plany online

Bądź w formie przez cały rok! Nie wiesz, jak zmotywowac się do codziennej aktywności fizycznej? W takim razie skorzystaj z naszych planów online i po prostu ćwicz w domu. Spokojnie, nie musisz się martwić, że trening wykonasz źle - dostarczamy Ci precyzyjne instukcje, tak abyś wiedziała, co robić, aby ćwiczyć zdrowo i efektywnie!

Kurs taternicki

Chcesz nauczyć się wspinać po górach bez pokrywy śnieżnej? Jeśli masz za sobą zajęcia ze wspinaczki skalnej lub ze wspinaczki na własnej asekuracji, to świetnie się składa. Możesz zapisać się u nas także na kurs taternicki. Planujemy w ramach zajęć dziesięć wyjść w góry polskie i słowackie. Naucz się czegoś nowego i zdobywaj szczyty!