Fitness i sport

Gdynia Strzelnica

Jeżeli masz ochotę sprawdzić, jak trafiasz do celu, to nasza strzelnica w Gdyni to idealne miejsce dla Ciebie. Korzystać z niej mogą zarówno początkujący, jak i osoby już doświadczone. Oferujemy szeroki wybór kalibrów broni. Nasz obiekt jest dostępny cały rok, można na nim przeprowadzać treningi bez względu na warunki atmosferyczne.

Bieżnia do domu

Dostępny w naszym sklepie sportowym sprzęt fitness to przede wszystkim wysoka jakość, atrakcyjna cena oraz niezawodność w każdej sytuacji! Jeśli chcesz wykonywać skuteczne i profesjonalne ćwiczenia - koniecznie skorzystaj z tej fantastycznej oferty. Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi takie produkty jak bieżnia do domu! Postaw na kondycję i fantastyczny wygląd już dziś - serdecznie zapraszamy do kontaktu.

gryf sztanga

Zainwestuj w pierwszej klasy sprzęt treningowy i wybierz dostępne na naszej stronie akcesoria siłowe. Odwiedź naszą stronę i wybierz odpowiedni gryf. Sztanga dobrana odpowiednio pod względem kształtu pozwoli na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów. W sprzedaży dostępne są modele łamane, proste oraz w formie kratownicy.

Kurs taternicki

Chcesz nauczyć się wspinać po górach bez pokrywy śnieżnej? Jeśli masz za sobą zajęcia ze wspinaczki skalnej lub ze wspinaczki na własnej asekuracji, to świetnie się składa. Możesz zapisać się u nas także na kurs taternicki. Planujemy w ramach zajęć dziesięć wyjść w góry polskie i słowackie. Naucz się czegoś nowego i zdobywaj szczyty!

Stroje bramkarskie

Hurtownia z akcesoriami sportowymi ma w swojej ofercie również odzież dla graczy. Przykładem takich ubrań są np. stroje bramkarskie. Sklep oferuje różne modele, na zimę jak i na lato (długie i krótkie spodenki) oraz kolorowe koszulki. Dostępne są też spodnie z wszytymi ochraniaczami na kolanach, które przydają się na treningach.

Akrobatyka zajęcia pozalekcyjne

Naszą pasją jest akrobatyka, którą dzielimy się z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Prowadzimy zajęcia pozalekcyjne w szkołach na terenie województwa mazowieckiego - w Warszawie, Grodzisku Mazowieckim, Pruszkowie, Piastowie, Lesznowoli czy też Ożarowie Mazowieckim. Organizujemy je w formie indywidualnej i grupowej.

Pas usztywniający kręgosłup lędźwiowy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tych, którzy chcą dbać o swoje ciało. Sprzedajemy produkty przydatne w profilaktyce i leczeniu wielu schorzeń. Sklep FIT4MED oferuje między innymi pas na kręgosłup, ochraniający mięśnie pleców podczas wysiłku fizycznego. Dzięki niemu unikniesz kontuzji wykluczających na długi czas z treningu.

huśtawki dla dzieci

Artykuły dla najmłodszych również możesz u nas nabyć - wybór jest całkiem pokaźny. U nas masz możliwość kupienia huśtawki dla dzieci, trampoliny ogrodowej, autka na akumulator, gokarta na pedały czy ogrodowego domku dla najmłodszych pociech. W ofercie mamy także piaskownice z daszkiem czy bezpieczne foteliki samochodowe.

Strój na pole dance

W naszym sklepie zaopatrzysz się w strój na pole dance w rozmiarze S, M lub L. Proponujemy topy z dekoltem lub bez, a także figi odsłaniające pośladki i szorty z wysokim stanem. U nas możesz kupić górę i dół w tym samym kolorze lub wybrać elementy różniące się barwą. Proponujemy zestawy uszyte z gładkiego materiału, bez wzorów i zdobień. Wyjątkiem w tej kwestii są marszczenia niektórych model szortów oraz finezyjne dekolty w topach od bikini.

Klub piłkarski dla dzieci

Jeśli zdecydują się Państwo na zapisanie swojej pociechy do naszej Akademii, w jego planie pojawią się 2-4 treningi tygodniowo. To optymalny czas, podczas którego możemy szlifować umiejętności bez zbędnego przebodźcowania. Intensywność dopasowujemy zawsze do wieku i zaawansowania naszych podopiecznych, dzięki czemu rozwój jest dynamiczny i niewymuszony.

bieżnia do biegania

Jednym z najpopularniejszych urządzeń do wykonywania ćwiczeń fizycznych w domu jest bieżnia do biegania. Dzięki temu, że możemy dostosować prędkość i nachylenie urządzenia, możemy dostosować ją do naszych potrzeb. Jest to idealna opcja dla osób, które nie lubią aktywności na zewnątrz, a chcą dbać o swoją kondycję.