Reklama i promocja

wprowadzanie marki na rynek

Wiemy jak zaprezentować nowe marki i nowe rozwiązania, aby zainteresować potencjalnych Klientów. Wprowadzenie marki na rynek wiąże się z koniecznością opracowania szczegółowego konceptu, przygotowanego na bazie analiz ekonomicznych, ale też dostosowania odpowiedniej kreacji oraz właściwego wykorzystania mediów.

Filiżanki reklamowe

Wśród pomysłów na efektywny marketing dla firm, dobrym okazuje się stosowanie darmowych gadżetów. Proponujemy klasyczne filiżanki reklamowe z nadrukiem - np. w postaci logo firmowego lub danych kontaktowych. Mają elegancki design nawiązujący do tradycji wykonywania wyrobów ceramicznych. Są praktyczne i piękne.

Flagi reklamowe

Zarówno ci, którzy niosą siatkę napatrzą się na reklamę oraz markę, ale także przechodnie mijający osobę z siatką. W ten sposób mamy jeszcze większą gwarancję, że nasz produkt zostanie zauważony, a także zapamiętany. Flagi reklamowe znajdują się we wszystkich większych miastach, a także przy większych trasach drogowych. Są na pewno widoczne, widzi je wielu kierowców. Możliwe, że przytłaczająca jest ich ilość, ale na pewno są skuteczne.

litery 3d podświetlane

Wykonujemy na zamówienie podświetlane litery 3D wyposażone w moduły LED oraz specjalne zasilacze o przedłużonej wytrzymałości. Do zamówień frezujemy specjalnie dobrane materiały plastyczne, dzięki czemu reklama sprawia wrażenie, jakby było otoczona aureolą (tzw. efekt halo). Z uwagi na dbałość o estetykę oferujemy możliwość wykonania zamówienia z blachy aluminiowej.

produkcja animacji

Naszą specjalnością jest produkcja animacji 2D i 3D. Zespół doświadczonych specjalistów oferuje produkcję animacji na najwyższym poziomie. Aby zapoznać się z naszych dotychczasowymi realizacjami dla klientów, zapraszamy na naszą stronę internetową, dostępną pod adresem podanym w linku. Wykonane prace to między innymi teledyski czy inne.

Notesy reklamowe

Tylko w naszym asortymencie znajdziesz tak szeroką gamę elementów, skutecznie promujących produkt bądź usług danego przedsiębiorstwa. Jesteśmy pionierami w świadczeniu usług produkcyjnych oraz sprzedażowych produktów promocyjnych. Zależy nam na tym, aby każdy nasz partner mógł przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Dlatego właśnie w realizację zlecenia wkładamy tak ogromne zaangażowanie i wysiłek. W dzisiejszej ofercie szczególnie polecamy notesy reklamowe, które zostały udostępnione specjalnie dla Ciebie!

Litery reklamowe 3D

Podobają Ci się oznaczenia biur czy też lokali, idąc ulicą? Chciałbyś umieścić neon czy kaseton także nad swoim miejscem? Jeśli tak, to litery reklamowe 3D będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Oferujemy wysokiej jakości realizacje, które doskonale sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Naklejanie tapet Toruń

Szukasz unikalnego sposobu na odświeżenie swojego mieszkania? Jako fachowcy z pasją do aranżacji wnętrz tworzymy indywidualne projekty, przygotowujemy powierzchnie oraz przeprowadzamy naklejanie tapet od A do Z. Profesjonalna firma z Torunia oferująca dekoracje ścienne na zamówienie to gwarancja, że Twój remont przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

audyt marketingowy

Nie ma dobrej reklamy bez odpowiedniej strategii. Na skuteczny plan promocji w sieci składa się szczegółowe rozpoznanie rynku, analiza grup docelowych, badanie świadomości marki oraz wiele innych elementów. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksowy audyt marketingowy, który dostarczy Ci wszelkich informacji niezbędnych do zrozumienia Twoich odbiorców, trendów i mechanizmów występujących na rynku.

skład książki Rybnik

Jesteśmy kameralną pracownią graficzną. Nasz lokal mieści się w Rybniku i oferujemy między innymi skład książki. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży i stosowaniu nowoczesnych maszyn, nasze realizacje są solidne i eleganckie. Mamy doświadczenie w zakresie albumów, katalogów, podręczników i innych.

Cięcie laserem Chorzów

Szukasz specjalistów z Chorzowa, którzy wykonają dla Ciebie cięcie laserem - zgłoś się do nas, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest dbałość o jak najlepszą realizację oczekiwań klientów. Za sprawą zastosowania naszych innowacyjnych urządzeń, możliwe jest precyzyjne odwzorowanie przesłanych projektów. Przygotowane przez nas rozwiązania umożliwiają uzyskiwanie dowolnych kształtów, wielkości i wymiarów materiałów.

Produkty z plexi

Prezentacja towaru jest dla Ciebie ważna? Na naszej stronie internetowej znajdziesz produkty z plexi, które ułatwią Ci ekspozycję artykułów w Twoim sklepie. W nasze shelflinery wystarczy wsunąć kartkę, by profesjonalnie przedstawić markę, cenę oraz kod dostępnego wyrobu. Taka aranżacja ułatwia klientom robienie zakupów oraz odnajdywanie pożądanych przez siebie rzeczy.