Fundacje i opieka rodziną

Zaproszenia na chrzest

W Waszym życiu pojawiło się długo wyczekiwane maleństwo? W takim razie z pewnością chcecie wprowadzić je do wspólnoty, nie tylko rodzinnej, ale i wyznaniowej. W naszej ofercie znajdziecie wspaniałe zaproszenia na chrzciny, które pomogą powiadomić o tej niezwykłej uroczystości bliskich i znajomych. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie u nas wyroby papiernicze, które spełnią wszystkie Wasze oczekiwania estetyczne i jakościowe. Szczegółowy opis naszej oferty zamieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Szatki do chrztu z haftem

W szerokiej ofercie naszego sklepu z dewocjonaliami i odzieżą przeznaczoną na uroczystości przyjęcia sakramentów znajdują się między innymi urocze komplety i szatki do chrztu z haftem. Dostępne są różne wzory oraz istnieje możliwość naszycia imienia dziecka oraz daty uroczystości, dzięki czemu pelerynka czy koszulka może stać się piękną pamiątką oczyszczenia z grzechu pierworodnego.

Kondolencje online

Witamy w portalu Cmentarz Pamięci. Służymy tym, którzy od nas odeszli. Założyliśmy ten serwis po to, aby żywi zyskali miejsce do pielęgnacji wspomnień, dzielenia się uczuciami i emocjami po stracie najukochańszych bliskich. Tutaj możesz też zamówić wiązankę pożegnalną, zamieścić nekrolog, zapalić wirtualny znicz. Złóż kondolencje online, aby bliscy zmarłego wiedzieli, że jesteś sercem przy nich. Dzięki internetowi możesz uczestniczyć w pożegnaniach bliskich osób z dowolnego miejsca na świecie. Tacy jesteśmy.

Drogi i obiekty mostowe

Ten konkurs skierowany jest do inwestorów, wykonawców oraz projektantów modernizacji budowlanych. Można do niego zgłosić budynki każdego rodzaju (mieszkania, hotele, ośrodki przemysłowe), a także drogi i obiekty mostowe. Odbywa się co roku, a zgłoszenie modernizujących inwestycji możliwe jest przez formularz na stronie internetowej.

stowarzyszenie biblijne

Nasze stowarzyszenie biblijne prowadzi naukę o Piśmie Świętym dla wszystkich osób chcących poznać i przyjąć do siebie mądrość zapisaną w słowach Bożych. Informacje zawarte w Ewangelii mogą stanowić drogocenne wskazówki nie tylko dla duszy, ale również dla ciała. Pomagają również żyć w miłości do Stwórcy.