Automatyzacja, komputery i urządzenia elektroniczne

Kurtyny powietrzne

Doskonałym sposobem na izolację a jednocześnie pozostawienie otwartej przestrzenie są kurtyny powietrzne. Tworzą one niewidoczną ścianę powietrza, odcinając w ten sposób przestrzeń. Kurtyny powietrzne z którymi mamy najczęstszy kontakt to nawiewy umieszczane w przedsionkach lub drzwiach wejściowych do sklepów. Przechodząc czujemy przyjemny powiew ciepłego powietrza. Zastosowanie kurtyny powietrznej pozwala na ochronę pomieszczenia przed niekontrolowanych uciekaniem ogrzanego powietrza z wewnątrz pomieszczenia.

Przepusty kablowe

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Ex-Con, będącej dystrybutorem wysokiej jakości wyposażenia związanego z elektryką oraz automatyką przemysłową. W naszym asortymencie znajdują się przepusty kablowe, które pozwalają na zabezpieczenie przewodów przechodzących przez ściany lub ścianki urządzeń.

Druk 3d

Nasza firma I.J. Paliga jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie na rynku polskim. Zajmujemy się drukiem 3D. Zapewnia ona pełną gamę kolorów, dużą powierzchnię działania, wysoką rozdzielczość i dokładność wykonywanych prac. Modele przez nią stworzone mogą być wykorzystywane w ocenie marketingowej produktu, testach funkcjonalności czy też badaniach i ocenie rozwiązań konstrukcyjnych. Ponadto oferujemy Państwu modelowanie w trójwymiarze oraz tworzenie makiet architektonicznych. Serdecznie zapraszamy.

Zbiornik sprężonego powietrza

Nasze sprzęty wykonujemy z bardzo odpornej stali niskowęglowej. Dlatego zbiornik sprężonego powietrza i inne urządzenia ciepłownicze z Termen to zawsze pewny i solidny wybór. Pojemnik przeznaczony jest do kumulacji tlenu, co pozwala na precyzyjne wyrównanie ciśnienia. Pojemność sprzętów dostępnych na naszej stronie to od 200 do nawet 3008 dm sześciennych.

Ramiona pomiarowe

Na stronie sklepu Smart Solutions znajdziesz urządzenia najnowszej generacji. Są to między innymi ramiona pomiarowe SMART Arm, dzięki którym możliwa jest szybka i dokładna kontrola w trójwymiarze. Obsługa urządzeń jest niezwykle prosta - nie wymaga długich szkoleń czy żmudnych kalibracji. Sprzęt nie musi być także długo nagrzewany, więc jest gotowy do pracy w niemal każdych warunkach i czasie. Sprawność sprzętu gwarantuje niezawodny układ mechaniczny i elektryczny oraz automatyczna kompensacja temperatury.

Producent czujników selektywnych cieczy

Oferujemy skuteczne zabezpieczenia przed wyciekiem paliw płynnych, dzięki którym unikniesz ryzykownych sytuacji na terenie swojej działalności. Nasza firma zajmuje się zaopatrywaniem firm w doskonałej jakości urządzenia, w tym przerywacze płomienia, zawory oddechowe, przeciwprzepełnieniowe i antydetonacyjne, a także dystrybutory. Jesteśmy renomowanym producentem czujników optycznych i selektywnych cieczy.

Obróbka skrawaniem cnc

Tylko u nas można skorzystać z usługi takiej jak obróbka skrawaniem cnc. Oferujemy tę oraz wiele innych usług, dzięki którym obróbka stali staje się niezwykle łatwa. Jesteśmy profesjonalistami i obróbka skrawaniem cnc to nasza profesja od zawsze. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jak wiele proponujemy.

Latarki led

Na naszej stronie internetowej znajdziecie liczne elementy, stanowiące uzupełnienie dla ekwipunku zabieranego na różnego typu wyprawy. Przygotowane przez nas zostały najlepsze i najbardziej wydajne latarki LED. Oferowane są u nas modele przygotowane do ich wykorzystywania w oddziałach policyjnych oraz strażackich. Znajdziecie u nas również skrzynie transportowe, do jakich wykonujemy na specjalne zamówienie gąbkowe ochrony. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne i łatwe przenoszenie wybranych przedmiotów.

Wtryskownia

Witamy w firmie RT Plast. Nasza wtryskownia tworzyw sztucznych wykonuje elementy i detale, formy wtryskowe, zajmujemy się również przetwórstwem. Polecamy Państwu naszą narzędziownię, która wykonuje formy, serwisuje je i regeneruje. Wśród klientów narzędziowni znajdują się m.in. Zelmer, Henkel, Ikea.

Etui do telefonów

Korzystając ze sklepu internetowego PhotoCover będziesz miał okazję stworzyć obudowę do swojego smartfona, która w wyjątkowy sposób wyrazi Ciebie. Specjalna aplikacja pozwoli Ci spersonalizować kolory, układ oraz dobrać kolory i grafikę, które będą idealnie dostosowane do Twoich indywidualnych preferencji.

Drukarka 3D

Doświadczenie, szeroki zakres usług oraz profesjonalne projekty - to wszystko oferuje Państwu firma UniForge. Nasza drukarka 3D to specjalistyczny i nowoczesny sprzęt cechujący się dużą precyzją oraz dokładnością. Zajmujemy się modelowaniem i prototypowaniem oraz skanowaniem postaci i obiektów. Ponadto prowadzimy ciekawe szkolenia i warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz organizujemy fachowe pokazy. Realizujemy zlecenia pochodzące zarówno od Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy.

System powiadamiania sms

W dzisiejszych dynamicznych czasach nietrudno zapomnieć o wizycie u lekarza, czy też umówionym spotkaniu z przedstawicielem handlowym. Profesjonalnie zarządzana firma nie może jednak pozwolić sobie na zmarnowanie czasu, dlatego idealnym rozwiązaniem jest oferowany przez nas system powiadamiania SMS. Platforma mProfi pozwala na masową wysyłkę wiadomości tekstowych, dzięki czemu Twoi klienci lub pacjenci będą otrzymywać przypomnienia oraz najnowsze oferty. Odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź wszystkie możliwości, jakie daje nasza propozycja.

Blistrowanie

W ofercie naszej firmy znajduje się produkcja soków, suplementów diety oraz innych artykułów spożywczych, ale też konfekcjonowanie towaru z surowców i opakowań powierzonych od klienta oraz przepakowywanie w opakowania zastępcze. Bionatur poleca kapsułkowanie, blistrowanie, a także kompleksowe przygotowanie produktu do transportu poprzez odpowiednie pudełka, słoiczki i kartoniki. Sprawdź na naszej stronie pełną usługę i skontaktuj się z nami, aby dostosować ją do Twojego indywidualnego zamówienia.

Naprawa laptopów Gdańsk

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego serwisu, który zajmuje się naprawą laptopów w Gdańsku, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Volano. Dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom usuniemy każdą usterkę i rozwiążemy problemy nie tylko ze sprzętem, ale także oprogramowaniem. Na wszystkie nasze usługi dajemy gwarancję, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się niczego obawiać. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz dostępem do najlepszych na rynku części, dzięki czemu możemy spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

Agregaty prądotwórcze diesel

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości maszyny oraz urządzenia znanej i cenionej firmy Pezal KIPOR/POLSKA. Proponujemy między innymi nowoczesne agregaty prądotwórcze Diesel, benzynowe lub zasilane gazem ziemnym, wśród których znajdują się modele jednofazowe oraz trójfazowe. Zapraszamy do zapoznania się z ich dokładnymi danymi technicznymi.

Sms center

Pomimo, iż jest to stosunkowo młody produkt, na jego temat powstał już szereg publikacji. Firmy z szeroko rozumianej branży IT nieustannie testują nowe możliwości wykorzystania tego rodzaju oprogramowania, szczególnie w kontekście czerpania z niego korzyści finansowych. Firma MATERNA oferuje profesjonalne programowanie aplikacji mobilnych. Dzięki dostarczonej przez nas usłudze będziesz mógł na bieżąco powiadamiać swoich klientów i kontrahentów o bieżących wydarzeniach w firmie, różnego rodzaju promocjach czy konkursach.

Comarch partnerzy

Jesteśmy grupą specjalistów, która przygotowała idealne rozwiązanie dla biznesmenów, pragnących zwiększyć możliwości swojego przedsiębiorstwa. ZnanySystem oferuje profesjonalny software, którego zadaniem jest zoptymalizowanie procesów w Państwa firmie oraz skuteczne gospodarowanie jej zasobami. Nasi partnerzy uzyskują nie tylko dostęp do programu Comarch, ale również mogą liczyć na pomoc we wdrożeniu zawartych w nim aplikacji do warunków Państwa działalności. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Archiwizowanie dokumentów

Proponowane przez nas archiwizowanie dokumentów to elektroniczne systemy, dzięki którym możliwe jest bezproblemowe przechowywanie istotnych akt w Waszych firmach. Z nami będziecie mogli ułatwić dostęp do informacji Waszych pracownikom, którzy zlokalizowani są w różnych miejscach. Dostęp do komputerów pozwoli im n zapoznanie się aktami.

Producent maszyn

Najlepszy producent maszyn cnc w kraju. Terminowość, rzetelność i profesjonalizm – tymi zasadami kierujemy się w naszej działalności, bo tego właśnie oczekują nasi klienci. Nastawienie na klienta, jego potrzeby i wymagania jest naszym priorytetem. Dlatego oferujemy nie tylko wybór spośród naszych maszyn, ale także możliwość wprowadzenia indywidualnych pomysłów, na podstawie których wykonamy dowolne urządzenie. Podejmij współpracę z czołowym producentem maszyn i zapewnij sobie doskonały sprzęt, który będzie Ci służył przez długi czas.

Miedziowanie

Zapraszamy do skorzystania z usług galwanizerni Elbit Śliwińscy Sp. J.. Oferujemy między innymi miedziowanie metali, czyli powłokę, która skutecznie zabezpieczy tworzywo przed działaniem kwasów. Możesz zatem być pewien, że tak obrobiony metal, nie zardzewieje. Ponadto metoda ta wspomaga i podnosi przewodnictwo metalu cieplne oraz elektryczne. Jest również dekoracyjna. To proces wieloetapowy, na który składa się: odtłuszczanie, trawienie z tlenku metalu, następnie miedziowanie cyjankaliczne i kwaśne.