Automatyzacja, komputery i urządzenia elektroniczne

Kurtyny powietrzne

Doskonałym sposobem na izolację a jednocześnie pozostawienie otwartej przestrzenie są kurtyny powietrzne. Tworzą one niewidoczną ścianę powietrza, odcinając w ten sposób przestrzeń. Kurtyny powietrzne z którymi mamy najczęstszy kontakt to nawiewy umieszczane w przedsionkach lub drzwiach wejściowych do sklepów. Przechodząc czujemy przyjemny powiew ciepłego powietrza. Zastosowanie kurtyny powietrznej pozwala na ochronę pomieszczenia przed niekontrolowanych uciekaniem ogrzanego powietrza z wewnątrz pomieszczenia.

Ramiona pomiarowe

Na stronie sklepu Smart Solutions znajdziesz urządzenia najnowszej generacji. Są to między innymi ramiona pomiarowe SMART Arm, dzięki którym możliwa jest szybka i dokładna kontrola w trójwymiarze. Obsługa urządzeń jest niezwykle prosta - nie wymaga długich szkoleń czy żmudnych kalibracji. Sprzęt nie musi być także długo nagrzewany, więc jest gotowy do pracy w niemal każdych warunkach i czasie. Sprawność sprzętu gwarantuje niezawodny układ mechaniczny i elektryczny oraz automatyczna kompensacja temperatury.

Obróbka skrawaniem cnc

Tylko u nas można skorzystać z usługi takiej jak obróbka skrawaniem cnc. Oferujemy tę oraz wiele innych usług, dzięki którym obróbka stali staje się niezwykle łatwa. Jesteśmy profesjonalistami i obróbka skrawaniem cnc to nasza profesja od zawsze. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jak wiele proponujemy.

Latarki led

Na naszej stronie internetowej znajdziecie liczne elementy, stanowiące uzupełnienie dla ekwipunku zabieranego na różnego typu wyprawy. Przygotowane przez nas zostały najlepsze i najbardziej wydajne latarki LED. Oferowane są u nas modele przygotowane do ich wykorzystywania w oddziałach policyjnych oraz strażackich. Znajdziecie u nas również skrzynie transportowe, do jakich wykonujemy na specjalne zamówienie gąbkowe ochrony. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne i łatwe przenoszenie wybranych przedmiotów.

System powiadamiania sms

W dzisiejszych dynamicznych czasach nietrudno zapomnieć o wizycie u lekarza, czy też umówionym spotkaniu z przedstawicielem handlowym. Profesjonalnie zarządzana firma nie może jednak pozwolić sobie na zmarnowanie czasu, dlatego idealnym rozwiązaniem jest oferowany przez nas system powiadamiania SMS. Platforma mProfi pozwala na masową wysyłkę wiadomości tekstowych, dzięki czemu Twoi klienci lub pacjenci będą otrzymywać przypomnienia oraz najnowsze oferty. Odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź wszystkie możliwości, jakie daje nasza propozycja.

Miedziowanie

Zapraszamy do skorzystania z usług galwanizerni Elbit Śliwińscy Sp. J.. Oferujemy między innymi miedziowanie metali, czyli powłokę, która skutecznie zabezpieczy tworzywo przed działaniem kwasów. Możesz zatem być pewien, że tak obrobiony metal, nie zardzewieje. Ponadto metoda ta wspomaga i podnosi przewodnictwo metalu cieplne oraz elektryczne. Jest również dekoracyjna. To proces wieloetapowy, na który składa się: odtłuszczanie, trawienie z tlenku metalu, następnie miedziowanie cyjankaliczne i kwaśne.

Sellafoc

Sprzedajemy farby nawierzchniowe, podkładowe, lakiery, przepusty instalacyjne oraz natryski zarówno ognioochronne, jak i przeciwpożarowe. Polecamy produkty firmy Sellafoc, w tym zaprawę do montażu uszczelnianych instalacji w stropach i ścianach. Produkt wytrzymały jest na działanie ognia do 240 minut.

Wymiana szybki Samsung S7.

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem smartfona, ale przez przypadek wypadł Ci z ręki i pękł mu ekran - zgłoś się do nas! W zakres naszych usług wchodzi wymiana szybki w Samsungu S7 oraz innych modelach. Zajmujemy się regeneracją modułu w Twoim telefonie, bez ingerencji w przedni panel dotykowy. Dla zwiększenia bezpieczeństwa Twojego nowego wyświetlacza, polecamy także zamontowanie szkła hartowanego!

Tworzywa konstrukcyjne

W asortymencie firmy można znaleźć takie materiały sztuczne, jak poliwęglany, plexiglass, poliacetal C, a także politerafluoroetylen, czyli teflon. Tego rodzaju tworzywa konstrukcyjne znajdują zastosowanie w maszynach i urządzeniach w zakładach z każdej branży przemysłowej. Mogą być one odporne na niekorzystne warunki termiczne oraz tarcie.

Telebimy reklamowe

Proponowane przez naszą firmę telebimy reklamowe to produkty wysokiej klasy, które przede wszystkim przez długi czas eksploatacji zachowują swoją pierwotną wytrzymałość, solidność i jakość. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki naszej propozycji możliwe będzie wyjątkowe zadbanie o jakość obrazu prezentowanego na danym wydarzeniu. Nasze ekrany diodowe to propozycja dla różnego rodzaju firm, które chcą urozmaicić przestrzeń miejską i wprowadzić do niej ciekawe elementy architektoniczne, będące jednocześnie formą reklamy.

Instalacje przemysłowe

Proponujemy szeroki zakres usług w obszarze produkcji elementów montażowych i ich łączenia. Wykonujemy instalacje przemysłowe i rurowe dostosowane do ciężkich warunków eksploatacji. Właściwości konstrukcji dopasowujemy do oczekiwań klientów - istnieje możliwość wyboru średnicy i promienia wygięcia R łuku oraz grubości ścianki.

Wózki widłowe Katowice

Używane wózki widłowe w dużej części sprowadzają je z zagranicy po dużo niższej cenie zakupu. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta dokonującego zakupu nowego czy też używanego widlaka można zamontować odpowiedni osprzęt np. pozycjoner wideł, przesuw boczny wideł, chwytaki do bel papieru, beczek, łyżki, obrotnice itp. Nasza firma znajduje się w Katowicach.

Używane maszyny do obróbki metalu

Choć nasza firma jest dość młodym podmiotem na rynku udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów, a także zagranicznych kontrahentów. Dzięki temu nie tylko rośnie nasze doświadczenie, ale również lista pozytywnych referencji. A będzie ich jeszcze więcej. W końcu MWM Machinery oferuje wysokiej jakości używane maszyny do obróbki metalu, takie jak m.in. prasy krawędziowe oraz mechaniczne gilotyny, które doskonale sprawdzają się do cięcia i gięcia elementów metalowych.

Nowoczesny system automatyki do domu

Zapraszamy na stronę http://ampio.com.pl/, dzięki której stworzą Państwo ze swoich mieszkań inteligentne domy. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych i nowoczesnych rozwiązań możliwa jest kontrola niemal nad każdym elementem swojego mieszkania i skuteczne ograniczanie kosztów energii elektrycznej. Serdecznie zapraszamy.

worki na śmieci

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego dostawcy opakowań foliowych, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Artfol. Jesteśmy producentem worków na śmieci, które są niezbędne w każdym domu. Prezentujemy modele o różnej pojemności, wykonane z folii najwyższej jakości, odpornej na rozciąganie i przerwanie. Zapewniamy naszym Klientom szeroki wybór produktów w różnych kolorach, co znacznie ułatwia segregację odpadów. Oferujemy produkty najwyższej jakości, które z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania.

Czyszczenie kabin lakierniczych

Nowoczesne rozwiązania w procesie malowania znacznie podnoszą wydajność i trwałość wszystkich procesów wiążą się jednak również ze zwiększoną emisją do atmosfery lotnych związków organicznych. Oferowane przez nas czyszczenie kabin lakierniczych poprzez adsorpcję na węglu aktywnym pomaga ograniczyć produkcję zanieczyszczeń i jest ratunkiem dla środowiska.

Wentylacja przemysłowa

Wentylacja przemysłowa - to branża w której się specjalizujemy. Proponujemy szeroką gamę urządzeń oraz rozwiązań, w skutecznej wentylacji różnych budynków. U nas znajdziesz również pomysły na odpowiednie odpylanie i odkurzanie. Wentylacja przemysłowa to propozycja odpowiednia dla każdego. Stosujemy innowacyjne metody przy tworzeniu nowych rozwiązań. Wielu naszych klientów doceniło korzystne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny, które zawsze proponujemy. Więc jeśli wentylacja przemysłowa - to tylko z NAAR Technik!

Workflow

Specjalizujemy się w kompleksowych działaniach, mających na celu zautomatyzowanie i usprawnienie przepływu dokumentów oraz informacji w przedsiębiorstwach. Tworzymy strategię workflow za pomocą nowoczesnych aplikacji biznesowych, które ułatwiają zarządzanie zadaniami. Dostosujemy nasze rozwiązania do aktualnych regulacji RODO.

gilotyny do papieru

Czym wyróżniają się prezentowane przez nas gilotyny do papieru? Przede wszystkim doskonale przygotowanym do zadania ostrzem, które nie ulega tępieniu oraz pozwoli wykonać sprawne, płynne i nieszarpiące materiału (papieru) cięcia. Posługiwanie się tym urządzeniem usprawni prace związane z przygotowywaniem wielu dokumentów.

Outsourcing usług IT

Wśród oferowanych przez naszą firmę działań znajduje się profesjonalny outsourcing usług IT. Zarządzanie projektami lub obsługę informatyczną firm oferujemy w zakresie ustalonym indywidualnie z klientem. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty przedstawionej na stronie internetowej oraz do kontaktu i współpracy.

sklep z narzędziami online

Prace remontowe wymagają odpowiedniego sprzętu oraz ubrań, które wykonane są z materiałów odpornych na ścieranie czy rozdarcia. Dlatego prowadzimy sklep z narzędziami online, w którym sprzedajemy produkty takie jak: młoty udarowe, wiertarko-wkrętarki, pilarki tarczowe, ale również różnego rodzaju odzież roboczą.

Osprzęt łączeniowy

Wykończenie bądź kapitalny remont mieszkania czy domu wiąże się z przyłączeniem lub wymianą instalacji elektrycznej. Całość musi zostać wykonana przez fachowców, lecz duże znaczenie ma także dobór odpowiednich środków. Nasza hurtownia online oferuje osprzęt łączeniowy od sprawdzonych producentów, w tym przewody, puszki, włączniki i inne.