Gastronomia, Przepisy na posiłki

Maszyny piekarnicze

Działamy w branży cukierniczej od 1993 roku. Nasza podstawowa działalność jest związana z dostarczaniem najwyższej klasy rozwiązań przeznaczonych do wyrobów drożdżowych i cukierniczych. W ofercie firmy Giko znajdą Państwo maszyny piekarnicze takich marek jak Sanomat, Koma czy Heuft. Zbierane przez lata pozwoliło nam na również na stworzenie własnej marki - GWAREK. Zajmujemy się także produkcją i serwisowaniem wymienników ciepła, wytwornic pary i komór rozrostu. W ofercie posiadamy także używany sprzęt.

Imprezy okolicznościowe Warszawa

Szukasz miejsca, w którym uda Ci się zorganizować naprawdę niezapomnianą uroczystość? Zależy Ci na tym, aby było ono eleganckie i podkreślało charakter chwili? Jeżeli tak, to doskonałym wyborem okaże się dla Ciebie warszawski Sosnowy Dwór. Jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować imprezy okolicznościowe różnego typu - począwszy od chrztów i urodzin, przez komunie i jubileusze, aż po wesela. Przyjęcia mogą odbywać się zarówno w dostosowanej do tego celu sali bankietowej, jak również w plenerze.

Sala weselna Bydgoszcz

Interesują Cię tanie noclegi lub potrzebna Ci przestronna sala weselna - Bydgoszcz to miasto, w pobliżu którego mieści się hotel będący w stanie odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Czeka tu na Ciebie wykwalifikowany personel, który jest gotowy zrealizować każde Twoje życzenie. Doskonałe warunki pobytu i sympatyczna atmosfera spowodują, że będziesz mógł poczuć się tutaj jak w domu. Wybierz najlepszy spośród hoteli w okolicach Bydgoszczy - jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z noclegów tutaj. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat - zapraszamy na stronę internetową.

Palarnia kawy

Blue Orca Coffee to profesjonalna palarnia kawy. Od lat zajmuje się prażeniem ziaren na zamówienie. W ofercie posiada rożne mieszanki, napary świeżo palone, smakowe, zielone. W procesie wypalenia wyróżnia trzy podstawowe stopnie jasne, średnie i ciemne. Dla smakoszy przygotuje mieszanki spełniające ich wymaganiom, natomiast nowicjuszom pomoże dobrać odpowiedni rodzaj.