Pomoc rodzinie, Korepetycje

Turnusy odchudzające

Odchudzanie to temat dla wielu osób drażliwy. Coraz często jednak zdarza się pojawiać temat jakim jest odchudzanie dla dzieci. Rodzice nie zwracają uwagi na to, w jaki sposób odżywiają się ich pociechy, czy uprawiają sport i ruch, co niestety kończy się później w nie najlepszy sposób. My oferujemy rozwiązanie problemu odchudzania dla dzieci - turnusy odchudzające. Zapraszamy.

Place zabaw producent

Dzieci uwielbiają kolorowe place zabaw! Jako producent tego typu konstrukcji przykładamy ogromną wagę, by nasze wyroby były nie tylko bardzo piękne, ale także solidne tak, by maluchy mogły się na nich bezpiecznie bawić. Więcej szczegółowych informacji o naszym asortymencie umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

kurs japońskiego Katowice

Interesujesz się krajami Dalekiego Wschodu i myślisz o tym, czy by nie zacząć się uczyć ich języka? Na kurs japońskiego zapraszamy Cię do naszej szkoły w Katowicach! Nasi lektorzy świetnie przekazują wiedzę, pracujemy na odpowiednich materiałach i dbamy o jak najlepszą atmosferę przez cały czas zajęć, sprawdź sam!

Ochraniacz na łóżeczko

W sklepie internetowym JasioweLove znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju wyposażenie pokoju dziecięcego, między innymi tekstylia. Pościel dla dziecka powinna być miękka, przytulna i hipoalergiczna, a także atrakcyjna wizualnie. Oferujemy zestawy kołderek i poduszek dla noworodków i niemowląt, a także starszych dzieci. Wykonane z doskonałych materiałów i wypełnień zapewniają komfortowy sen maluszka. W naszym asortymencie znajdziecie także kocyki, otulacze, ochraniacze na łóżeczko i przewijaki w podobnym wzornictwie.

Szkolenia druk 3d

Nowoczesne technologie pozwalają nam na jeszcze ciekawsze wykorzystywanie kreatywności. Oferujemy szkolenia, w ramach których tłumaczymy, na czym polega druk 3D. Urządzenie umożliwia produkcję fizycznych przedmiotów z wybranych tworzyw. Mogą to być dowolne kształty i struktury, choć dziś wytwarza się z jego wykorzystaniem nawet protezy.

Układanki drewniane

W asortymencie naszego sklepu znajdują się liczne zabawki dla dzieci w każdym wieku. Produktem, który spodoba się każdemu maluchowi są puzzle i układanki drewniane. Proponowane produkty mają ciekawe, bajkowe wzory, a wielkość i liczba części dostosowana jest do wieku dziecka i jego poziomu zaawansowania.

Nauka niemieckiego dla opiekunek

Chcesz zarabiać więcej niż w kraju? Z pewnością widziałaś już setki ogłoszeń z propozycjami pracy za granicą. Oferujemy kompleksowe i rzeczowe kursy językowe prowadzone przez praktyków i native speakerów. Nauka niemieckiego dla opiekunek medycznych w naszej instytucji odbywa się zarówno stacjonarnie, jak i w wygodnej formule online.

Kalendarz adwentowy z zabawkami

Odgrywanie ról to jedna z ulubionych rozrywek maluchów. W naszym sklepie internetowym zakupisz kalendarz adwentowy z zabawkami. Ten niepozorny upominek pozwala na zbieranie figurek, za pomocą których odgrywać można różne scenki sytuacyjne. Ponadto gra motywuje dziecko do samodzielnego tworzenia dialogów, co usprawnia aparat artykulacyjny i uczy budowania zdań.

Ados 2

W każdej chorobie najważniejsza jest diagnoza. O poprawność jej weryfikacji w kwestii spektrum autyzmu dba zespół złożony z psychologa, pedagoga, logopedy oraz terapeuty. W tym celu wykorzystuje się metodę ADOS-2, będącą swego rodzaju testem weryfikującym decyzje i proces myślowy, który podejmowany jest przez dziecko.