Pomoc rodzinie, Korepetycje

Szkoła jazdy Łódź

Dla wszystkich tych, którzy chcą właściwie przygotować się do zdawania egzaminu na prowadzenie wybranego rodzaju środka transportu przygotowaliśmy nasz kurs prawa jazdy. Z nami, niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności, będziesz mógł zdobyć uprawnienia do prowadzenia wybranych pojazdów. Nasi instruktorzy w przystępnej i ciekawej formie przekażą Wam również niezbędne podstawy teoretyczne. Zapraszamy!

Rowerek biegowy

Proponujemy wyjątkowe zabawki dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat, które umożliwiają aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a jednocześnie pomagają ćwiczyć poczucie równowagi oraz koordynację ruchową. Rowerek biegowy dla najmłodszych od Kido Bike to atrakcyjna alternatywa dla pojazdów trój- oraz czterokołowych. Posiada solidną, metalową, ergonomiczną ramę, siodełko i kierownicę o regulowanej wysokości, ręczny hamulec, a także pompowane kółka. Doskonale sprawdzi się jako prezent dla chłopca i dla dziewczynki.

Poduszka dla kobiet w ciąży

Sklep Kinderland24 to firma, która zajmuje się dostarczaniem najlepszych akcesoriów ciążowych czy poduszek dla kobiet w ciąży, zapewniających komfortowy sen. W naszej ofercie znaleźć można takie wyroby, jak poduszka do karmienia, ciążowa czy akcesoria dla niemowlaka. Aby lepiej zapoznać się z oferowanym asortymentem, zapraszamy na stronę dostępną pod adresem podanym w linku.