Pomoc rodzinie, Korepetycje

Turnusy odchudzające

Odchudzanie to temat dla wielu osób drażliwy. Coraz często jednak zdarza się pojawiać temat jakim jest odchudzanie dla dzieci. Rodzice nie zwracają uwagi na to, w jaki sposób odżywiają się ich pociechy, czy uprawiają sport i ruch, co niestety kończy się później w nie najlepszy sposób. My oferujemy rozwiązanie problemu odchudzania dla dzieci - turnusy odchudzające. Zapraszamy.

Place zabaw producent

Dzieci uwielbiają kolorowe place zabaw! Jako producent tego typu konstrukcji przykładamy ogromną wagę, by nasze wyroby były nie tylko bardzo piękne, ale także solidne tak, by maluchy mogły się na nich bezpiecznie bawić. Więcej szczegółowych informacji o naszym asortymencie umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Kalendarz adwentowy z zabawkami

Odgrywanie ról to jedna z ulubionych rozrywek maluchów. W naszym sklepie internetowym zakupisz kalendarz adwentowy z zabawkami. Ten niepozorny upominek pozwala na zbieranie figurek, za pomocą których odgrywać można różne scenki sytuacyjne. Ponadto gra motywuje dziecko do samodzielnego tworzenia dialogów, co usprawnia aparat artykulacyjny i uczy budowania zdań.

Ados 2

W każdej chorobie najważniejsza jest diagnoza. O poprawność jej weryfikacji w kwestii spektrum autyzmu dba zespół złożony z psychologa, pedagoga, logopedy oraz terapeuty. W tym celu wykorzystuje się metodę ADOS-2, będącą swego rodzaju testem weryfikującym decyzje i proces myślowy, który podejmowany jest przez dziecko.