Szkolnictwo wyższe i nauka

Pracownicy z Ukrainy

Jeżeli chciałbyś zatrudnić w swojej firmie pracowników z Ukrainy czy innych krajów wschodnich, nasza propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. Od lat zajmujemy się rekrutowaniem do firm obcokrajowców. Załatwiamy wszelkie niezbędne formalności związane z pozwoleniem na pracę oraz pobyt, działając z korzyścią dla każdej ze stron.

Programista praca

Wielką popularność ma oferowany przez nas wynajem specjalistów it. Należy w tym miejscu podkreślić wyraźnie, że outsourcing programistów jest usługą stosunkowo nową na polskim rynku. Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Koniecznie sprawdź aktualne oferty pracy dla programistów. Poszukujemy kandydatów m.in na terenie Warszawy i Krakowa.

Tłumaczenia niemieckiego online

Profesjonalne tłumaczenia niemieckiego online tylko z biurem Lingua-Projekt. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać rzetelnie i terminowo zrealizowane usługi, my jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje oczekiwania. Wybierając naszą firmę zyskujesz pewność, że otrzymasz najlepiej wykonane przekłady w kraju. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.