Szkolnictwo wyższe i nauka

Nauka angielskiego online

Pragniesz efektywnie uczyć się języka? Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do szkoły? Chcesz sam wybierać godziny swojej nauki? Skorzystaj z naszej nowatorskiej oferty. Proponujemy Ci wygodny sposób na naukę angielskiego online, nie wychodząc z domu. Na nasz kurs składają się godzinne lekcje z lektorem, oraz nieograniczony dostęp do materiałów zamieszczonych na naszej platformie e-learningowej. Udostępniamy możliwość dobierania tematyki zajęć do aktualnych potrzeb klienta. Oferujemy również odbycie darmowej lekcji pokazowej.

Uprawnienia elektryczne

Jako specjalista w roli organizatora kursów zawodowych pragniemy państwa zachęcić do skorzystania z wyjątkowej oferty szkoleń SEP. Nie są to tylko zajęcia o charakterze informacyjnym, ale również możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień. Doświadczeni instruktorzy podejmują się przygotowania zajęć teoretycznych i praktycznych. Wszystkie podzieliliśmy na trzy dziedziny - elektroenergetykę, gazownictwo oraz przemysł ciepłowniczy. W trakcie zajęć zostaną państwo zapoznani z pracą systemów oraz licznych instalacji.

Pracownicy z Ukrainy

Jeżeli chciałbyś zatrudnić w swojej firmie pracowników z Ukrainy czy innych krajów wschodnich, nasza propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. Od lat zajmujemy się rekrutowaniem do firm obcokrajowców. Załatwiamy wszelkie niezbędne formalności związane z pozwoleniem na pracę oraz pobyt, działając z korzyścią dla każdej ze stron.