Finanse, Księgowość, Ubezpieczenia

GMP+

Zajmujemy się działalnością usługową, którą kierujemy do firm biznesowych zajmujących się różnymi gałęziami przemysłu. Z pomocą INGE s.c. będziecie mieli okazję podnieść swoją efektywność, a także podnieść pozycję na rynku. Naszą specjalnością jest zarówno fachowe doradztwo, jak również działalność szkoleniowa i przeprowadzanie audytów. Jesteśmy w stanie wdrożyć u Was także system GMP+, przeznaczony dla producentów pasz, a także osób zajmujących się ich transportem i handlem, a tym samym przygotować Was do certyfikacji.

Produkcja kopert

Od wielu lat rozwijamy się w branży. Wiemy na czym powinna opierać się produkcja kopert. Wykorzystywane są one zarówno w przesyłkach indywidualnych, biznesowych, jak i branżowych. Ich największym atutem niewątpliwie jest lekkość - dzięki temu nie przekładają się one na większe i bardziej odczuwalne koszty usługi kurierskiej. Jednak istotna jest także trwałość, czyli możliwość pełnego zabezpieczenia przesyłki przed wstrząsami, uderzeniami oraz przygnieceniami. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania.

Cennik szkoleń BHP

Głównym profilem działalności naszej firmy jest przeprowadzanie specjalistycznych kursów dla pracowników biurowych, kierowników i managerów. Cennik szkoleń BHP uzależniony jest od rodzaju kursu, a także liczby uczestników. Należą do nich instruktaże ogólne oraz stanowiskowe. Oferujemy kursy w siedzibach firm, a także w formie e-learningowej. Ponadto zapewniamy wszelkie niezbędne materiały dydaktyczne.

Tajemniczy klient - www.divepolska.com

Firma Dive Polska to pełen profesjonalizm, lata doświadczeń oraz staranna rekrutacja i selekcja pracowników. Zaufało nam już wiele firm oraz przedsiębiorstw i nie zawiedliśmy ich. Niezależnie od rozmiaru firmy czy jej charakteru, zawsze wsłuchamy się w potrzeby naszych Klientów i zapewnimy najlepsze rozwiązania, takie jak np. tajemniczy klient. Zapraszamy!

Uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne

Na stronie internetowej szczegółowo i precyzyjnie określiliśmy proces, jakim jest uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne. Opisaliśmy ochronę przed egzekucją, zgro­ma­dze­nie wie­rzy­cie­li i zatwierdzenie układu, jak i podajemy, jakie konkretnie są zalety takiego rozwiązania, jak i możliwe wady.

pomoc wirtualna

Aby Twoja firma dobrze prosperowała, warto czasami odpuścić i wyjechać na dłuższy urlop. Wiele osób martwi się jednak o funkcjonowanie przedsiębiorstwa podczas nieobecności. Pomoc wirtualna zastąpi Cię w większości Twoich obowiązków na odległość. Odpisujemy na maile, tworzymy grafiki i czuwamy nad wszystkim.

Spółki z historią - Beger

Wielu inwestorów poszukuje nie tylko gotowej działalności, ale chce zdecydować się za zakup podmiotu z historią. Jednak oferty "sprzedam spółkę z o.o." niejednokrotnie wiążą się z ryzykiem w takich sytuacjach. Jak bowiem upewnić się, że podmiot będący przedmiotem transakcji nie jest zadłużony? Rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty Beger sp. z o.o. Dla nas bezpieczeństwo kupna jest priorytetem - każdą działalność znajdującą się na naszej liście opatrujemy poświadczeniem notarialnym, które potwierdza brak zadłużenia.

Gwarancja na auto

Pojazd to jeden z najmocniej eksploatowanych przedmiotów użytku codziennego. Warto zatem zadbać o jego ubezpieczenie. Gwarancja na auto, jaką oferujemy, może zapewnić Ci zwrot kosztów za naprawy, zabezpieczenie wartości Twojego pojazdu, szybką pomoc drogową oraz analizę i pomoc w prowadzeniu dokumentacji.

kursy bhp Warszawa

Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi oraz szkolenia czy kursy BHP. Czynności prowadzimy przede wszystkim w Warszawie oraz w jej najbliższych okolicach. Kompleksowo przekazujemy wiedzę merytoryczną w postaci zadań teoretycznych oraz praktycznych w zakresie bezpieczeństwa w konkretnej branży.