Finanse, Księgowość, Ubezpieczenia

GMP+

Zajmujemy się działalnością usługową, którą kierujemy do firm biznesowych zajmujących się różnymi gałęziami przemysłu. Z pomocą INGE s.c. będziecie mieli okazję podnieść swoją efektywność, a także podnieść pozycję na rynku. Naszą specjalnością jest zarówno fachowe doradztwo, jak również działalność szkoleniowa i przeprowadzanie audytów. Jesteśmy w stanie wdrożyć u Was także system GMP+, przeznaczony dla producentów pasz, a także osób zajmujących się ich transportem i handlem, a tym samym przygotować Was do certyfikacji.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego

Do zadań naszych prawników należy poradnictwo w zakresie przepisów dotyczących obciążeń fiskalnych zarówno osób fizycznych, jak i prawnych. Kancelaria doradztwa podatkowego Dr Ewelina Skwierczyńska zajmuje się szeroko zakrojonymi działaniami informacyjnymi, przeprowadzaniem audytów oraz innymi czynnościami administracyjnymi. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Produkcja kopert

Od wielu lat rozwijamy się w branży. Wiemy na czym powinna opierać się produkcja kopert. Wykorzystywane są one zarówno w przesyłkach indywidualnych, biznesowych, jak i branżowych. Ich największym atutem niewątpliwie jest lekkość - dzięki temu nie przekładają się one na większe i bardziej odczuwalne koszty usługi kurierskiej. Jednak istotna jest także trwałość, czyli możliwość pełnego zabezpieczenia przesyłki przed wstrząsami, uderzeniami oraz przygnieceniami. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania.

Cennik szkoleń BHP

Głównym profilem działalności naszej firmy jest przeprowadzanie specjalistycznych kursów dla pracowników biurowych, kierowników i managerów. Cennik szkoleń BHP uzależniony jest od rodzaju kursu, a także liczby uczestników. Należą do nich instruktaże ogólne oraz stanowiskowe. Oferujemy kursy w siedzibach firm, a także w formie e-learningowej. Ponadto zapewniamy wszelkie niezbędne materiały dydaktyczne.

Tajemniczy klient - www.divepolska.com

Firma Dive Polska to pełen profesjonalizm, lata doświadczeń oraz staranna rekrutacja i selekcja pracowników. Zaufało nam już wiele firm oraz przedsiębiorstw i nie zawiedliśmy ich. Niezależnie od rozmiaru firmy czy jej charakteru, zawsze wsłuchamy się w potrzeby naszych Klientów i zapewnimy najlepsze rozwiązania, takie jak np. tajemniczy klient. Zapraszamy!

Uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne

Na stronie internetowej szczegółowo i precyzyjnie określiliśmy proces, jakim jest uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne. Opisaliśmy ochronę przed egzekucją, zgro­ma­dze­nie wie­rzy­cie­li i zatwierdzenie układu, jak i podajemy, jakie konkretnie są zalety takiego rozwiązania, jak i możliwe wady.

Biuro księgowe Ursynów

ProNumerica - profesjonalne biuro księgowe. Ursynów jest dzielnicą, w której mogą nas Państwo znaleźć. Zachęcamy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa, które pragną powierzyć swoje finanse i księgowość profesjonalistom. Zapewniamy, że korzystając z naszych usług możliwe będzie nie tylko zwiększenie wydajności swojej pracy skupiając się na rzeczach najważniejszych, ale również zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

pomoc wirtualna

Aby Twoja firma dobrze prosperowała, warto czasami odpuścić i wyjechać na dłuższy urlop. Wiele osób martwi się jednak o funkcjonowanie przedsiębiorstwa podczas nieobecności. Pomoc wirtualna zastąpi Cię w większości Twoich obowiązków na odległość. Odpisujemy na maile, tworzymy grafiki i czuwamy nad wszystkim.

Druk rolowy Warszawa

W ramach oferty proponowanej przez przedsiębiorstwo, możliwe jest zakupienie maszyn, które pozwolą na nowoczesny i wysoce skuteczny druk rolowy. Warszawska firma umożliwia zaopatrzenie się w specjalne urządzenia, dzięki którym tworzenie ulotek czy innych materiałów promocyjnych będzie przebiegało szybko i sprawnie.

Szkolenia dla firm Szczecin

Odpowiednie przygotowanie pracowników oraz wdrażanie skutecznych i sprawdzonych rozwiązań na poziomie operacyjnym i strategicznym to klucz do sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Z tą właśnie myślą oferujemy kompleksowe szkolenia dla firm. Szczecin oraz okolice to miejsce, gdzie odbywają się zajęcia dla pracowników.

Rachunkowość Bydgoszcz

Szeroką ofertę naszego biura tworzą profesjonalne oraz rzetelne usługi księgowe. Rejestrujemy działalność gospodarczą, prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, naliczamy podatki oraz płace. Naszą specjalnością jest pełna rachunkowość. Bydgoszcz to miasto, w którym nas znajdziesz. Zapraszamy.