Finanse, Księgowość, Ubezpieczenia

Konfekcjonowanie produktów

Naszą specjalnością jest konfekcjonowanie produktów, które zawsze realizujemy terminowo, dbając jednocześnie o bardzo wysoką jakość naszych usług. Współpracując z LeanLogis NEW będą Państwo mogli przyspieszyć wszystkie procesy mające na celu przygotowanie towarów do dalszej dystrybucji bądź sprzedaży. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami oraz zapleczem maszynowym, którym dysponujemy i dzięki któremu jesteśmy w stanie w tak aktywny sposób wspierać Państwa w biznesowym rozwoju.

Zarządcy nieruchomości Warszawa

Pragniemy pomóc Państwu w organizacji codziennej opieki nad budynkami wspólnotowymi w Warszawie. Równocześnie też pragniemy zachęcić wszystkich kandydatów na stanowisko zarządcy nieruchomości do złożenia swoich podań. Jeżeli więc spełniasz określone przez nas warunki - zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia nowej kariery.

GMP+

Zajmujemy się działalnością usługową, którą kierujemy do firm biznesowych zajmujących się różnymi gałęziami przemysłu. Z pomocą INGE s.c. będziecie mieli okazję podnieść swoją efektywność, a także podnieść pozycję na rynku. Naszą specjalnością jest zarówno fachowe doradztwo, jak również działalność szkoleniowa i przeprowadzanie audytów. Jesteśmy w stanie wdrożyć u Was także system GMP+, przeznaczony dla producentów pasz, a także osób zajmujących się ich transportem i handlem, a tym samym przygotować Was do certyfikacji.

Koperty bezpieczne

Poufność i prywatność są bardzo cenione w dzisiejszych czasach. Koperty bezpieczne naszej firmy nie tylko pozwalają ukryć zawartość przesyłki, ale również zabezpieczyć ją przed otwarciem w trakcie transportu. W naszej ofercie znaleźć można wiele rodzajów opakowań oraz akcesoriów takich jak bezpieczne taśmy pakowe czy zabezpieczające. Po więcej szczegółów na temat naszych artykułów biurowych, kurierskich oraz pozostałych produktów znaleźć można na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

Kurs Euro

Najlepszy i polecany kantor w Poznaniu, z bardzo atrakcyjnymi warunkami wymiany walut? To właśnie my! Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze, gwarantujemy Państwu przede wszystkim bezpieczeństwo, poufność danych i pełne zadowolenie. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów i staramy się jak najlepiej wykonywać nasze usługi.

Usługi księgowe Warszawa

Skorzystaj ze wsparcie profesjonalnego biura rachunkowego z Warszawy i nie trać czasu i energii na tzw. "papierkową robotę". Nasze usługi księgowe obejmują nie tylko podstawowe rozliczenia, ale także dodatkową pomoc z zakresu finansów. Indywidualnie podchodzimy do działalności Klienta, doradzające również w kwestiach prawnych.

Wykresy naukowe

Jesteśmy firmą zajmującą się tłumaczeniem i pisaniem tekstów. W ofercie posiadamy tworzenie profesjonalnych wykresów (m.in. kratowych, kropkowych i pudełkowych) - które uczynią każdy artykuł przejrzystym. Układy robimy w różnych formatach (np. PDF, EPS, TIFF), odpowiadającym wymogom renomowanych czasopism.

Centrum logistyczne

Oferujemy Państwu usługi logistyczne. Centrum logistyczne działa na rynku już od wielu lat i cechuje się doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Firma M.B.B. Logistics oferuje usługi związane z transportem spedycją, dystrybucją towarów do klienta, magazynowaniem. Zapraszamy do naszego Centrum Logistycznego, w którym zajmujemy się obsługą klienta, przyjmowaniem zamówień, zwrotów i reklamacji. Postaw na firmę z wieloletnim doświadczeniem.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego

Do zadań naszych prawników należy poradnictwo w zakresie przepisów dotyczących obciążeń fiskalnych zarówno osób fizycznych, jak i prawnych. Kancelaria doradztwa podatkowego Dr Ewelina Skwierczyńska zajmuje się szeroko zakrojonymi działaniami informacyjnymi, przeprowadzaniem audytów oraz innymi czynnościami administracyjnymi. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Prowadzenie ewidencji zakupu i sprzedaży

Nasze biuro księgowe pomoże w działaniu każdej poznańskiej firmie. Możemy poprowadzić całą dokumentację księgową Twojej firmy lub nadzorować pracę Twoich księgowych. Dzięki naszej poznańskiej firmie sprawimy ze Twoja działalność w mieście Poznań będzie bardziej efektywna. Już dzisiaj zobacz co może zaoferować Ci nasze biuro księgowe.

usługi księgowe Warszawa

Świadczymy najwyższej jakości, profesjonalne usługi księgowe. Warszawa jest miastem, w którym zyskujemy coraz większe uznanie i renomę. Dlatego też zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty biura. Wyróżniamy się najwyższą fachowością i indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Serdecznie zapraszamy.