Finanse, Księgowość, Ubezpieczenia

Usługi księgowe Warszawa

Najlepsza księgowa z Warszawy czeka właśnie na Ciebie! Prowadzimy profesjonalne biuro rachunkowe, dla którego priorytetem zawsze było, jest i będzie zadowolenie każdego klienta. Jesteśmy tutaj właśnie po to, aby spełniać wszelkie oczekiwania oraz wymagania naszych klientów. Zachęcamy zatem wszystkie osoby, poszukujące zaufanej i rzetelnej firmy - do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej. Wszelkie informacje dotyczące naszych usług znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej Mille!

Ubezpieczenie OCP

W poszukiwaniu najlepszego, stosunkowo taniego, a jednocześnie pokrywającego wszelkie możliwe koszty związane z transportem osób towarów na największe odległości ubezpieczenia, warto jest zajrzeć na stronę internetową firmy AP Finanse. To oni zajmują się sprzedażą ochrony OCP, która pokrywa wszelkie koszty związane z następstwami nieszczęśliwych wypadków zarówno kierowców, jak i pasażerów, utraty szyb samochodowych czy też odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym.

Doradztwo logistyczne

Każda firma transportowa powinna posiadać dokładny plan działania, aby zapewnić swoim Klientom najwyższej jakości usługi, a także ciągły rozwój swojej oferty. Jeżeli macie państwo z tym jakiekolwiek problemy, skorzystajcie z doradztwa logistycznego naszej firmy, która poleca się również przedsiębiorstwom z innych branż, które także muszę realizować dostawy czy magazynować swoje towary. Potrafimy dostosować ofertę idealnie do Państwa potrzeb, tworząc takie plany i rozwiązania, które z pewnością spełnią wszelkie Wasze oczekiwania.

Spadek Wrocław

Z naszych usług mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i też biznesowi. Notariusz Przemysława Bakalska - Sochaj zajmuje się wykonywaniem odpisów urzędowych, a także potwierdzaniem zgodności z oryginałem dla dokumentacji firmowej lub indywidualnej. Czynności realizujemy zarówno w siedzibie kancelarii we Wrocławiu, jak i też w miejscu wskazanym przez klienta.

Usługi księgowe Częstochowa

Jeżeli interesuje Cię wsparcie profesjonalnego biura księgowego, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Biura Meriitum. Nasza częstochowska firma zapewnia pomoc księgową firmom, które chcą powierzyć te sprawy fachowcom. W zakres naszych działań wchodzi między innymi obsługa czynności związanych z założeniem firmy, prowadzenie ksiąg, obsługa rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS, obsługa kadrowa, listy płac, kartoteki wynagrodzeń oraz wiele innych. Zapewniamy fachową obsługę oraz korzystne warunku współpracy.

Konfekcjonowanie produktów

Naszą specjalnością jest konfekcjonowanie produktów, które zawsze realizujemy terminowo, dbając jednocześnie o bardzo wysoką jakość naszych usług. Współpracując z LeanLogis NEW będą Państwo mogli przyspieszyć wszystkie procesy mające na celu przygotowanie towarów do dalszej dystrybucji bądź sprzedaży. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami oraz zapleczem maszynowym, którym dysponujemy i dzięki któremu jesteśmy w stanie w tak aktywny sposób wspierać Państwa w biznesowym rozwoju.

Zarządcy nieruchomości Warszawa

Pragniemy pomóc Państwu w organizacji codziennej opieki nad budynkami wspólnotowymi w Warszawie. Równocześnie też pragniemy zachęcić wszystkich kandydatów na stanowisko zarządcy nieruchomości do złożenia swoich podań. Jeżeli więc spełniasz określone przez nas warunki - zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia nowej kariery.

Syndyk masy upadłościowej

Opieka nad firmami nigdy nie może opierać się na doradztwie oraz standardowych usługach prawniczych. Musi ona również obejmować wieloaspektowy zakres działalności biznesu - także w kontekście bankructwa. Dlatego też nasza Kancelaria prawna pragnie zapewnić pełną ochronę prawną wszystkim Klientom. Występujemy w roli syndyka masy upadłościowej oraz pełnomocnika. Dbamy o interesy naszych Klientów oraz minimalizację strat związanych z koniecznością ogłoszenia bankructwa (także w przypadku osoby fizycznej).

Gmp+

Zajmujemy się działalnością usługową, którą kierujemy do firm biznesowych zajmujących się różnymi gałęziami przemysłu. Z pomocą INGE s.c. będziecie mieli okazję podnieść swoją efektywność, a także podnieść pozycję na rynku. Naszą specjalnością jest zarówno fachowe doradztwo, jak również działalność szkoleniowa i przeprowadzanie audytów. Jesteśmy w stanie wdrożyć u Was także system GMP+, przeznaczony dla producentów pasz, a także osób zajmujących się ich transportem i handlem, a tym samym przygotować Was do certyfikacji.

Rachunkowość Katowice

Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie tworzenia oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Przedsiębiorstwom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości, kadr i płac. Prowadzimy pełną księgowość firmy, w tym kontrolę dokumentów źródłowych, sprawozdania finansowe, ewidencję zdarzeń gospodarczych oraz bieżący nadzór. Specjaliści pracujący w biurze MC-OFFICE w Katowicach oferują Klientom Biznesowym także profesjonalne doradztwo w zakresie finansów, opodatkowania i zarządzania działalnością oraz personelem.