Finanse, Księgowość, Ubezpieczenia

GMP+

Zajmujemy się działalnością usługową, którą kierujemy do firm biznesowych zajmujących się różnymi gałęziami przemysłu. Z pomocą INGE s.c. będziecie mieli okazję podnieść swoją efektywność, a także podnieść pozycję na rynku. Naszą specjalnością jest zarówno fachowe doradztwo, jak również działalność szkoleniowa i przeprowadzanie audytów. Jesteśmy w stanie wdrożyć u Was także system GMP+, przeznaczony dla producentów pasz, a także osób zajmujących się ich transportem i handlem, a tym samym przygotować Was do certyfikacji.

Koperty bezpieczne

Poufność i prywatność są bardzo cenione w dzisiejszych czasach. Koperty bezpieczne naszej firmy nie tylko pozwalają ukryć zawartość przesyłki, ale również zabezpieczyć ją przed otwarciem w trakcie transportu. W naszej ofercie znaleźć można wiele rodzajów opakowań oraz akcesoriów takich jak bezpieczne taśmy pakowe czy zabezpieczające. Po więcej szczegółów na temat naszych artykułów biurowych, kurierskich oraz pozostałych produktów znaleźć można na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

Centrum logistyczne

Oferujemy Państwu usługi logistyczne. Centrum logistyczne działa na rynku już od wielu lat i cechuje się doświadczeniem oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Firma M.B.B. Logistics oferuje usługi związane z transportem spedycją, dystrybucją towarów do klienta, magazynowaniem. Zapraszamy do naszego Centrum Logistycznego, w którym zajmujemy się obsługą klienta, przyjmowaniem zamówień, zwrotów i reklamacji. Postaw na firmę z wieloletnim doświadczeniem.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego

Do zadań naszych prawników należy poradnictwo w zakresie przepisów dotyczących obciążeń fiskalnych zarówno osób fizycznych, jak i prawnych. Kancelaria doradztwa podatkowego Dr Ewelina Skwierczyńska zajmuje się szeroko zakrojonymi działaniami informacyjnymi, przeprowadzaniem audytów oraz innymi czynnościami administracyjnymi. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Prowadzenie ewidencji zakupu i sprzedaży

Nasze biuro księgowe pomoże w działaniu każdej poznańskiej firmie. Możemy poprowadzić całą dokumentację księgową Twojej firmy lub nadzorować pracę Twoich księgowych. Dzięki naszej poznańskiej firmie sprawimy ze Twoja działalność w mieście Poznań będzie bardziej efektywna. Już dzisiaj zobacz co może zaoferować Ci nasze biuro księgowe.

Produkcja kopert

Od wielu lat rozwijamy się w branży. Wiemy na czym powinna opierać się produkcja kopert. Wykorzystywane są one zarówno w przesyłkach indywidualnych, biznesowych, jak i branżowych. Ich największym atutem niewątpliwie jest lekkość - dzięki temu nie przekładają się one na większe i bardziej odczuwalne koszty usługi kurierskiej. Jednak istotna jest także trwałość, czyli możliwość pełnego zabezpieczenia przesyłki przed wstrząsami, uderzeniami oraz przygnieceniami. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania.

Sztabka na prezent

Szukasz pomysłu na urodzinowy podarunek, ślub lub inną ważną uroczystość? Złota sztabka na prezent pozytywnie zaskoczy obdarowanego, zapewniając mu inwestycje na przyszłość. Próba kruszcu wynosi 999,9 (24 karaty) i jest on dostępny w różnych wariantach wagowych. Istnieje także możliwość wykonania okolicznościowego grawera.

Cennik szkoleń BHP

Głównym profilem działalności naszej firmy jest przeprowadzanie specjalistycznych kursów dla pracowników biurowych, kierowników i managerów. Cennik szkoleń BHP uzależniony jest od rodzaju kursu, a także liczby uczestników. Należą do nich instruktaże ogólne oraz stanowiskowe. Oferujemy kursy w siedzibach firm, a także w formie e-learningowej. Ponadto zapewniamy wszelkie niezbędne materiały dydaktyczne.

Tajemniczy klient - www.divepolska.com

Firma Dive Polska to pełen profesjonalizm, lata doświadczeń oraz staranna rekrutacja i selekcja pracowników. Zaufało nam już wiele firm oraz przedsiębiorstw i nie zawiedliśmy ich. Niezależnie od rozmiaru firmy czy jej charakteru, zawsze wsłuchamy się w potrzeby naszych Klientów i zapewnimy najlepsze rozwiązania, takie jak np. tajemniczy klient. Zapraszamy!

Najtańsze oc

Nie wiesz jaką formę zabezpieczenia finansowego wybrać? Proponujemy optymalne rozwiązania znajdywane dzięki naszej porównywarce cen ubezpieczeń komunikacyjnych, NNW, mieszkania. Chętnie osobiście pomożemy wybrać Ci najtańsze OC, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Znamy się na rynku finansów i mamy doświadczenie.

Uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne

Na stronie internetowej szczegółowo i precyzyjnie określiliśmy proces, jakim jest uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne. Opisaliśmy ochronę przed egzekucją, zgro­ma­dze­nie wie­rzy­cie­li i zatwierdzenie układu, jak i podajemy, jakie konkretnie są zalety takiego rozwiązania, jak i możliwe wady.

Biuro księgowe Ursynów

ProNumerica - profesjonalne biuro księgowe. Ursynów jest dzielnicą, w której mogą nas Państwo znaleźć. Zachęcamy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa, które pragną powierzyć swoje finanse i księgowość profesjonalistom. Zapewniamy, że korzystając z naszych usług możliwe będzie nie tylko zwiększenie wydajności swojej pracy skupiając się na rzeczach najważniejszych, ale również zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Prowadzenie kadr

Księgowość, rachunkowość, prowadzenie kadr i płac dla każdego przedsiębiorstwa. Accrowell z Warszawy zaprasza. Wszelkie działania wykonujemy również przez internet. Nie zwlekaj jeśli szukasz księgowej. Już dziś zajrzyj na naszą stronę, poznaj wszystkie szczegóły współpracy i umów się na konsultację...

Kadry i płace

Dzięki nam będą Państwo mogli w odpowiedni sposób zorganizować w Państwa firmie kadry i płace. Szybkie tempo i brak czasu na różnego rodzaju obowiązki sprawia, że często powierzamy je innym. Dzięki naszemu zespołowi mogą Państwo w pełni kontrolować płace oraz sytuację kadrową w państwa firmie. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani naszym profesjonalizmem i fachowością działania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.